mokyklos nuotrauka

Naujienos

Žemė - mano namai

Kovo 20 dieną Kauno  moksleivių aplinkotyros centras sukvietė visus Kauno miesto 1-12 klasių moksleivius į Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Čia vyko parodos - konkurso "Žemė - mano namai" uždarymas. Mūsų mokyklos moksleiviai: Barbora Aidukaitė, Neringa  Andriuškevičiūtė, Timotiejus Penh Ivaščenko gavo padėkas už dalyvavimą parodoje.  Gabrielius Beitneris buvo apdovanotas diplomu. Sveikiname laureatą.  Mokytoja Asta Laukaitienė.

Rašau draugui laišką. Kaip aš švenčiau Lietuvos šimtąsias metines

Kovo 5-22 dienomis mūsų mokyklos vaikai dalyvavo projekte „Rašau draugui laišką. Kaip aš švenčiau Lietuvos šimtąsias metines“.  Projekte taip pat dalyvavo darželio - mokyklos Šviesa“, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos, Dainavos progimnazijos mokiniai. Savo mokyklose mokiniai rašė laiškus draugui. Laiškuose jie pasakojo, kaip šventė Lietuvos valstybės atkūrimo akto šimtąsias metines. Laiškus meniškai apipavidalino ir siuntė vaikams į kitas mokyklas. Džiugu buvo skaityti gautus draugų laiškus. Kovo 22 dieną vykusiame baigiamajame renginyje vyko projekto aptarimas, pasidalijimas gerąja patirtimi. 
Logopedė - Raimonda.

Veiksmo savaitė „Be patyčių“ 2018

Šių metu akcijos „Dalinkimės draugyste“ metu mokykloje buvo atidarytas „Draugystės paštas“, mokiniai buvo skatinami rašyti draugiškus laiškus vieni kitiems. Vaikai piešė piešinius draugams, kūrė eilėraščius bei prisiminė mokyklos draugystės šūkį „Tikras draugas neišduos, kai bus liūdna – jis paguos“. Klasių valandėlių metu mokiniai diskutavo apie pagarbius tarpusavio santykius, ieškojo būdų įsigyti naujų draugų ir išsaugoti jau esamą draugystę.
Mokyklos mokinių tėvai sulaukė laiško „Laiku pastebėti ir teisingai reaguoti“, kurį parengė Kauno miesto ugdymo įstaigų socialinių pedagogų metodinis būrelis (siuntė klasės mokytoja)
Daugiau informacijos apie Kaune vykdytą Veiksmo savaitę „Be patyčių“ 2018
http://www.kaunas.lt/svietimas/veiksmo-savaite-be-patyciu-2018/
Akcijos organizatoriai – psichologės Rūta Vitienė ir Loreta Stanaitienė, socialinė pedagogė Dovilė Rudelienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Katinienė

Be patyčių

Mąstau ir skaičiuoju 2018

Kovo 20 d. KTU inžinerijos licėjuje vyko Kaunomiesto 2 klasių mokinių matematikos popietė ,,Mąstau ir skaičiuoju 2018‘‘. Džiugu, kad mūsų mokyklos komanda - 2b kl. mok. J. Krančiukas (mokyt. R. Domeikienė), 2d kl. mok. Dž. Bielskis (mokyt. R. Kukienė) ir 2a kl. mok. A. Safonovas (mokyt. E. Aksamitauskienė) laimėjo III vietą. Smagu.

Beisbolo čempionatas

Mokyklos 3a klasės komanda dalyvavo Kauno mokyklų beisbolo čempionate ir laimėjo antrąją vietą. 
Džiaugiamės ir sveikiname. 
Mokytoja Lina ir beisbolo treneris

Registracija į priešmokyklines ir pradines klases nuo kovo 7 d.

Netrukus prasidėsianti vaikų registracija į priešmokyklines ir pradines klases Kauno mokyklose turėtų vykti sklandžiau, patogiau ir kur kas greičiau. Šiemet Kaunas pristato naujovę – elektroninę registracijos platformą imokykla.kaunas.lt, padėsiančią išvengti eilių mokyklose. Be to, numatyti labai aiškūs kriterijai, pagal kuriuos bus sudaromos mokinių eilės.
Kauno miesto tarybos sprendimu jau trečiadienio (kovo 7 d.) vidurdienį prasidės iki pat vasaros pabaigos vyksianti registracija į miesto mokyklas.
„Siūlome iškart tą pačią akimirką nepulti karštligiškai registruotis, nes labai tikėtina, kad sistema gali neatlaikyti staigaus lankytojų srauto. Tikrai visi suspės tai atlikti, todėl labai aiškiai pabrėžiame, jog prašymų pateikimo data ir laikas neturi jokios įtakos sudarant priimamų mokinių sąrašus“, – akcentavo Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Virginijus Mažeika.
Šiemet numatyti konkretūs kriterijai. Pirmumo teisę patekti į mokyklą turės tų tėvų vaikai, kurių deklaruota  gyvenamoji vieta yra mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Jei tokių prašymų bus gauta daugiau, nei mokykla gali priimti, numatyta atsižvelgti į gyvenamosios vietos deklaravimo datą.
Taip pat priimami asmenys, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, mokykloje jau besimokančių mokinių broliai ir seserys. Kauniečiai, kurių prašymai dėl vienų ar kitų prioritetų liks nepatenkinti, bus nukreipiami į kitą mokyklą, vykdančią to paties lygmens programą.
Adresu imokykla.kaunas.lt internete pasiekiamoje registracijos platformoje interesantai galės rasti ir pagrindinę aktualią informaciją. Registravimasis vyksta itin paprastai: vartotojai gali rinktis mokyklą pagal savo gyvenamąją vietą. Tam sukurtas virtualus žemėlapis, automatiškai pateikiantis rezultatus, kuri ugdymo įstaiga priskirta tam tikram adresui.
Tačiau kauniečiai gali rinktis ir kitas pageidaujamas ugdymo įstaigas. Svarbiausia įvertinti tai, kad visur galioja ta pati prioritetų tvarka – pirmumo teisė atitenka gyvenantiems arčiau. Beje, seniūnijų pateikiami duomenys registracijos sistemoje atnaujinami kiekvieno mėnesio pirmos savaitės gale, todėl naujai gyvenamąją vietą deklaravusiems gyventojams gali tekti palaukti iki ateinančio mėnesio pradžios.
„Rekomenduojame negaišti laiko važinėjant po mokyklas, o verčiau rinktis elektroninę registracijos sistemą. Tikrai visiškai nesvarbu, kokiu būdu bus pateikti dokumentai, jie vis tiek paklius į tą pačią sistemą ir bus rikiuojami prioritetų numatyta tvarka. Tikimės, kad naujoji sistema užtikrins, jog naktinės eilės prie mokyklų Kaune daugiau nebesidrieks ir pavyks efektyviai suvaldyti būsimų pradinukų srautus. Siekiame, kad šie procesai keltų kuo mažiau galvos skausmo su tuo susiduriantiems kauniečiams“, – pabrėžė V. Mažeika.
Tiesa, naudotis elektronine registracijos sistema gali tik Kauno miesto gyventojai, t. y. asmenys, čia deklaravę savo gyvenamąją vietą. Kauno rajono ar kitų vietovių gyventojams pateikti dokumentus reikės tiesiogiai kreipiantis į pasirinktą mokymo įstaigą.
 
Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Konkurso "Jie - mūsų draugai..." laureatės

Sveikiname 3 b klasės mokines Rusnę Arasimavičiūtę ir Kotryną Valuntaitę, tapusias tarptautinio mokinių piešinių ir vaizdingų posakių konkurso "Jie - mūsų draugai...", skirto Lietuvos valstybės 100-mečio bei gamtininko Tado Ivanausko ir rašytojo Prano Mašioto atminimui, laureatėmis. mokytoja Solveiga Nalivaikienė

VALENTINO DIENA

Šių metų vasario 14/15d. antrų klasių mokiniai dalyvavo projekte „Be My Valentine“, skirtame paminėti Valentino dienai. Mokiniai aptarė šios šventės tradicijas bei jos kilmę. Antrokai mokėsi žodžių, susijusių su Valentino diena, dainavo angliškas dainas apie meilę, mokėsi kurti Valentino dienos atviruką. Taip pat mokiniai samprotavo apie tai, kas yra meilė. Iš jų pasisakymų buvo sukurtas filmas “What is Love?”. Projekto „Be My Valentine“ planą parengė bei įvykdė vyr. anglų kalbos mokytojos: Aurika Jonauskienė ir Giedrė Slatkevičiūtė

Viktorina "Būk saugus"

Lapkričio mėnesį 3 b klasės mokiniai lankėsi Policijos muziejuje, Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Buvo supažindinti su saugiu elgesiu namuose, kaip elgtis pavojaus atveju gatvėje, kieme, gaisro metu. Buvo išrinkta trečiokų komanda, kuri gruodžio 12 d. dalyvavo Kauno miesto mokyklų trečių klasių teisinių žinių viktorinoje "Būk saugus". Komanda pristatė paruoštą namų darbą: komandos prisistatymą, šūkį ir piešinį, konkurso metu atliko žinių patikrinimo testą. Komanda teisinių žinių  viktorinoje laimėjo 3 vietą. Mokinius ruošė mokytoja S. Nalivaikienė.