mokyklos nuotrauka

Naujienos

Viktorina "Būk saugus"

Lapkričio mėnesį 3 b klasės mokiniai lankėsi Policijos muziejuje, Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Buvo supažindinti su saugiu elgesiu namuose, kaip elgtis pavojaus atveju gatvėje, kieme, gaisro metu. Buvo išrinkta trečiokų komanda, kuri gruodžio 12 d. dalyvavo Kauno miesto mokyklų trečių klasių teisinių žinių viktorinoje "Būk saugus". Komanda pristatė paruoštą namų darbą: komandos prisistatymą, šūkį ir piešinį, konkurso metu atliko žinių patikrinimo testą. Komanda teisinių žinių  viktorinoje laimėjo 3 vietą. Mokinius ruošė mokytoja S. Nalivaikienė.

Projektas "KALĖDINIAI SKAITINIAI"

Kalėdos - šilčiausia metų šventė, suburianti šeimas  ir  bendruomenės  narius. Š.m. gruodžio 1-22 d. Kalėdiniai skaitymai vyko 1- 4 klasėse. Mokiniai įsitaisę  savo klasėse, klausėsi istorijų, kurias  skaitė tėveliai, mamytės, mokytojai ir  seneliai.

KALĖDINIS BENDRUOMENĖS KONCERTAS - AUKCIONAS ​

Gruodžio 14 d. mokykloje vyko tradicinis kalėdinis koncertas - aukcionas.Prieš aukcioną vyko mokinių ir mokytojų koncertas. Po koncerto vyko tėvelių pagamintų darbų aukcionas. Surinktos lėšos bus panaudotos IKT priemonėms įsigyti. Renginys buvo jaukus, šiltas, nuotaika puiki.

Kalėdiniai atvirukai

Kauno m. "Varpelio“ pradinės mokyklos ir Dainavos progimnazijos SUP mokiniai jau kelerius metus turi savo bendradarbiavimo tradicijas. Laukiant didžiųjų švenčių,abiejų mokyklų mokiniai apsikeitė savo sukurtais Kalėdiniais atvirukais. Juose įrašėsavo nuoširdžiausius sveikinimus bei palinkėjimus. Logopedė Raimonda

Chorų karai

Gruodžio 7-8 dienomis mokykloje vyko Chorų karai. Tradicine tapusioje šventėje dalyvavo visi norintys klasių kolektyvai. Džiugu,kad šiemet vaikai buvo stipriai pasiruošę, apgalvoję sceninius rūbus. Nemažai vaikų dainavo lietuvių liaudies dainas,taip pažymėdami Lietuvos 100-metį. Džiaugėmės sulaukę didelio tėvų palaikymo ir klausytojų būrio.​

Šachmatų turnyras "Proto galiūnai"

Penktadienį (2017-12-01) vyko atviras šachmatų turnyras "Proto galiūnai" 1-5 klasių moksleiviams. Tarp prizininkų Varpelio pradinės mokinys Rapolas Gokas. Šauniai pasirodė buvę "Varpeliukas" Kristupas Skietrys (7 vieta) ir Danielius Skietrys (10 vieta). Viso iš Kauno Varpelio pradinės mokyklos dalyvavo 11 mokinių.

DRAUGYSTĖ

Pasak John Kehoe „Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą“. MES VIS NORIME: turėti draugų, bendrauti, žaisti ir linksmintis, kad su mumis pasisveikintų, išreikšti savo jausmus neįskaudinant kitų, pasidalinti savo baimėmis, svajonėmis ar paslaptimis. Primename, kad praėjusiais mokslo metais „Varpelio“ pradinės mokyklos mokiniai kūrė draugystės šūkius. Kiekvienas mokinys balsavo už labiausiai patikusį šūkį ir daugiausiai vaikų balsų surinko 3a klasės (mokytoja Zita Ūsienė) šūkis „TIKRAS DRAUGAS NEIŠDUOS, KAI BUS LIŪDNA – JIS PAGUOS“. Be to, šiais mokslo metais skelbėme konkursą mokiniams „Piešinys draugystės šūkiui“. 7 asmenų komisija (administracija ir specialistai) nutarė, kad labiausiai šūkį atitinkantį piešinį nupiešė 3c klasės mokinė ELZĖ GARNIONYTĖ. Nuoširdžiai dėkojame 3c klasės mokinio MATIEJAUS JUOČIŪNO mamytei Kristinai už pagamintus draugystės šūkio plakatus, puošiančius kiekvieną mokyklos klasę ir lipdukus, kuriuos gavo kiekvienas mokinys.Skatiname visą mokyklos bendruomenę vadovautis  šiuo draugystės šūkiu bei dalyvauti „Gražių žodžių pašte“, juk šypsena ir gražus žodis nieko nekainuoja. Mokiniai nuolat skatinami būti draugiškais, apie netinkamą draugų elgesį laiku pranešti suaugusiems (mokytojai, socialinei pedagogei, psichologei, pavaduotojai ugdymui, direktorei).Tik visi kartu galime pasiekti, kad mokykloje visiems būtų gera ir saugu.
Parengė - mokyklos administracija ir pagalbos mokiniui specialistės.

TOLERANCIJOS SKĖTIS

Lapkričio 6-10 dienomis mokyklos specialistės - socialinė pedagogė Dovilė, psichologė Rūta ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta vedė praktinius užsiėmimus "Tolerancijos skėtis" mokiniams klasėse. Po skėčiu galime priimti net tik draugą arba mylimą žmogą, bet ir tą, kurio galbūt nemėgsti, kuris yra kitoks, tačiau jį toleruoji, priimi tokį, koks jis yra. Integruotų pamokų metu mokiniai kartu su specialistėmis aptarė žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę. Mokiniai noriai dalinosi gyvenimiškais pavyzdžiais ir kūrė tolerancijos šūkius. Priešmokyklinės ugdymo grupės, 1-2 klasių mokiniai peržiūrėjo ir aptarė filmuką "Grybukas stogiukas", taip pat savo piešiniuose atvaizdavo ką priimtų po savo skėčiu. 3-4 klasių mokiniai piešė savo sukurtus žmones, turinčius išskirtinių bruožų ir visus juos sutalpino po klasės skečiu. Mokinių darbeliai puošia mokyklos koridorių. Renginį organizavo mokyklos specialistų komanda.

Edukacinė programa "Kiekvienam vaiduokliui po moliūgą"

Š. m. spalio 26 d. 3 b klasės mokiniai vyko į Kauno pilies muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje "Kiekvienam vaiduokliui po moliūgą". Mokiniai buvo paskirstyti komandomis. Kiekviena komanda skaptavo ir dailino moliūgą. Mokinių atlikti darbai dalyvavo konkurse.  Mokinės Rusnė Arasimavičiūtė, Miglė Žulpaitė ir Paulina Smolskaitė laimėjo nominacijoje linksmiausias moliūgas ir buvo apdovanotos padėkomis. Po edukacinės programos, mokiniai apsilankė muziejuje ir susipažino su Kauno miesto istorija. Mokytoja Solveiga

3 b klasės išvyka į Kauno muzikinį teatrą

Spalio 20 d. 3 b klasės mokiniai lankėsi Kauno Muzikiniame teatre. Mokiniai turėjo neeilinę galimybę susipažinti su teatro užkulisiais, pamatyti kur dirba teatro dekoratoriai, kostiumų dailininkai, muzikantai, šokėjai, grimeriai. Mokiniai stebėjo ir spektaklio repeticiją. mokytoja Solveiga