mokyklos nuotrauka

Naujienos

Atvirų durų diena

Išvyką po Kernavės kraštą

Gruodžio 19 d. 3c ir 3d klasės mokinukai vyko į išvyką po Kernavės kraštą. Vaikai lankėsi Kernavės krašto archeologijos muziejuje, dalyvavo pamokoje apie pirmykščių žmonių gyvenimą ir buitį. Vėliau vyko į mišką, kur smagiai leido laiką važinėdami rogėmis, kurias tempė Aliaskos haskiai. Mokytoja Rasa K. ir Lina D.

Duok ranką, mažasis drauge

Gruodžio 4-ą dieną projekto ,,Duok ranką, mažasis drauge“ dalyviai, 3c klasės mokiniai, aplankė savo mažuosius draugus ,,Nežiniuko“ darželyje. Į svečius ėjome su dovanomis. Darželinukams mokiniai padovanojo pačių padarytą Advento kalendorių, kurį pabaigė papuošti visi kartu. Darželinukai vyresniesiems draugams taip pat padovanojo savo darbelius. Susitikimas buvo kupinas šurmulio ir gerų emocijų.      
Mokyklos specialistės

Chorų karai

Gruodžio 5-6 dienomis mokyklą užkariavo Chorų karai. Tai tradicinė mokyklos šventė, kuriai ruošiasi visų klasių mokiniai: mokosi dainuoti, interpretuoti, apgalvoja sceninę išvaizdą. Malonu, kad kiekvienais metais tėveliai randa laiko atvykti į šventę ir galingais aplodismentais palaiko savo vaikus. Šventę organizavo ir vedė mokytoja Rūta Žarskienė.

Prevencinis projektas „Žaidimai moko“

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų specialieji pedagogai ir logopedai kviečiami dalyvauti prevenciniame projekte „Žaidimai moko“, kuris skirtas 5–6 metų vaikų regimojo ir erdvės suvokimo lavinimui.

Nepakankamai išlavėjęs ikimokyklinio amžiaus vaikų regimasis suvokimas, orientavimosi popieriaus lape ir erdvėje sunkumai vėliau trukdo sėkmingam mokymuisi mokykloje. Priešmokyklinės grupės ugdytiniai kartu logopede R. Žemaitaitiene jau antri metai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių įstaigų  prevenciniame projekte „Žaidimai moko“. Projektą organizuoja Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba.                                                                       
Projekto tikslas – specialiųjų užduočių ir žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius. Žaisdami, piešdami, rašydami ugdytiniai mokosi įvairių erdvinių, laiko sąvokų, lavina rankos tiksliuosius judesius. Šių veiklų metu vaikai mokosi sutelkti dėmesį, o rezultatai suteikia daug teigiamų emocijų.

AKCIJA "AR ESI MATOMAS?"

2018 m. lapkričio 19 dienos rytą į mokyklą skubančius mokinius pasitiko Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus specialistės Vilma Blažauskienė ir Rasa Zinkevičienė su policijos bičiuliu Amsiumi bei mokyklos socialinė pedagogė Dovilė Rudelienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Asta Katiniene. Šuniukas Amsis ne tik spaudė mokiniams ranką, bet ir tikrino, ar šie nepamiršo prisisegti atšvaitėlio. Pareigūnės mokiniams priminė kaip teisingai prisisegti atšvaitą, kad šis mus apsaugotų.
Džiaugiamės, kad dauguma mokinių nešioja atšvaitus ir rūpinasi savo saugumu.
Socialinė pedagogė Dovilė Rudelienė.

Tolerancijos loterija

Lapkričio 12-16 dienomis mokykloje vyko „Tolerancijos loterija“ Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Mokyklos specialistės parengė trumpas draugiškas užduotis (nusišypsoti, padėkoti, palinkėti ir kt.), kurias su mokytojų pagalba mokiniai kaip loterijoje traukė ir turėjo atlikti šalia stovinčiam klasės draugui.  Be to, klasės mokytojos su mokiniais aptarė, kas yra tolerancija. O savaitės pabaigoje prie mokyklos įėjimo mokinius pasitiko mokyklos direktorė bei specialistės ir sveikindamos su Tarptautine tolerancijos diena dovanojo specialiai šiai dienai sukurtus lipdukus. Džiaugiamės, kad mokiniai mielai juos prisiklijavo ir tikime, kad dabar jiems bus dar lengviau suprasti, kas yra tolerancija bei būti draugiškais su kitais mokyklos bendruomenės nariais. Mokyklos specialistės

Pasidžiaukime

Išvyka į gamyklą

Lapkričio 5 d. 3c klasės mokiniai lankėsi etikečių, lipdukų, pakuočių gamykloje "Aurika". Vaikai susipažino su gamykloje gaminamų etikečių pavyzdžiais, lankėsi gamybos ceche, kur galėjo stebėti kaip baltas popieriaus lapas tampa spalvota etikete. Gamykloje dirba tiek darbuotojų kiek mūsų mokykloje yra mokinukų. Labiausiai visus pradžiugino dovanos.  Dabar visi turi vardinį, savo sukurtu lipduku, puoštą sąsiuvinį. Ačiū Gelos mamai!Mokytoja Lina D.

Išvyka į "Lituanicos" fabriką

2018 m. spalio 12 d. 4 b klasės mokiniai lankėsi "Lituanicos" batų fabrike. Mokiniai turėjo galimybę stebėti gamybos procesus, susipažinti su batų modeliuotojų, siuvėjų, sukirpėjų specialybėmis. Išvykos metu mokiniai sužinojo kaip gaminami batai. Išvyką susorganizuoti padėjo Beno Jeršovo mama Jovita. Mokytoja Solveiga