mokyklos nuotrauka

Naujienos

Žaidimas „Eismo gyvatėlė“

 Norime Jums pranešti, kad mūsų mokykla dalyvauja žaidime “Eismo gyvatėlė”. Tai yra pradinėms mokykloms skirta smagi ir efektyvi kampanija, skatinanti vaikus keliauti darniai: eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, vykti automobiliu keliese ar naudotis visuomeniniu transportu.
Jūs taip pat galite  dalyvauti! Paskatinkite savo vaikus į mokyklą keliauti darniai. Leiskite jiems eiti pėsčiomis, palydėkite važiuojančius dviračiais, pasiūlykite kaimynystėje gyvenantiems vaikams važiuoti kartu į mokyklą vienu automobiliu arba naudokitės visuomeniniu transportu. Leiskite vaikams įgyti skirtingų keliavimo būdų patirtį. Tuo pačiu Jūs turėsite galimybę pagerinti savo fizinę formą bei sutaupyti pinigų!
Mes žaisime šį žaidimą nuo rugsėjo 11 dienos  iki rugsėjo 22 dienos
Kodėl verta dalyvauti?

  • Jūsų vaikas žais šį žaidimą kartu su mokyklos draugais.
  • Jūsų vaikas keliaus į mokyklą sveiku būdu.
  • Jūsų vaikas išmoks į mokyklą keliauti saugiai ir darniai.
  • Jūsų vaikas įgis didesnį savarankiškumą.
  • Prie mokyklos sumažės transporto spūstys.
  • Jūs prisidėsite prie sveikesnės mokyklos aplinkos.
  • Jums ir jūsų vaikui bus smagu žaisti šį žaidimą!

Kaip tai vyksta?

  • Per kelias kampanijos savaites į mokyklą keliaudamas darniu būdu kiekvienas moksleivis gaus specialų lipduką. Darniu keliavimu laikomas ėjimas pėsčiomis, važiavimas dviračiu, visuomeniniu transportu ar atvykimas į mokyklą keliese viena mašina. Visi lipdukai klijuojami ant didelio plakato, kuris kabo mūsų mokykloje. Iškelti mokyklos tikslai bus pasiekti tada, kai plakatas bus visiškai užpildytas lipdukais. Jei pasieksime mokyklos iškeltą tikslą, mokiniai bus apdovanoti.

Padėkite mums pasiekti tikslą!

Tarptautinė raštingumo diena

Mokykloje vyko tradicija tapęs renginys "Kas skaito - tas turtingas". Dalyviai 1-4 klasės mokiniai. Vaikai reklamavo savo mėgiamiausias knygas. Mažieji piešė, vyresnieji nurašė patikusias ištraukas. "Reklaminius plakatus” rasite Raštingumo alėjoje.

-------2017-2018 m.m.-------

PROJEKTO „DUOK RANKĄ, MAŽASIS DRAUGE“ BAIGIAMASIS RENGINYS

2017m. gegužės 17 dieną vyko paskutinis susitikimas su mažaisiais draugais iš Nežiniuko" lopšelio – darželio . Šiltą, saulėtą dieną vaikai susitiko darželio kieme, kur smagiai praleido laiką. Susitikimo metu „Varpelio“ pradinės mokyklos projekto dalyviai noriai bendravo su darželio draugais, ant grindinio spalvotomis kreidelėmis piešė bendrą piešinį. Vėliau pūtė ir bandė pagauti muilo burbulus, statė smėlio pilis. Susitikimą lydėjo šypsenos ir juokas. Dėkojame lopšelio – darželio „Nežiniukas“ ugdytiniams ir pedagogėms už bendradarbiavimą.

Būsimiems priešmokyklinukams

Tėvų susitikimas su priešmokyklinės grupės mokytoja vyks š.m. birželio 8 d. 17.30 val. mokyklos aktų salėje. Priešmokyklinės grupės sąrašą galima sužinoti raštinėje arba paskambinus tel. Nr. 8 37 33 14 21

Draugystės tiltai 2017

Balandžio 21 dieną Milikonių pagrindinėje mokykloje vyko tryliktasis pramoginių šokių kompozicijų festivalis. Dalyvių prigužėjo iš Kauno, Vilniaus, Raseinių, Lazdijų, Klaipėdos, Ukmergės ir Druskininkų. Šokėjai pristatė net 34 šokių kompozicijas. "Varpelio" pradinės mokyklos kompozicija "Rožinės panteros" sulaukė daugybės aplodismentų. Smagu buvo matyti didelį tėvelių palaikymą. Ačiū ir šokėjams, ir jų tėveliams už gražų šokį ir puikią nuotaiką.
Loreta Dirvelienė

Kauno marių regioninis parkas

Gegužės 3 d. 1 c klasės mokiniai mokėsi Kauno marių regioniniame parke. Vyko pamoka apie pavasario augalus: skaičiavome medžio rieves, lyginome krūmo ir medžio kamienus, ragavome beržų pumpurų, apžiūrėjome kerpes dar išsiaiškinome kokios gėlės dabar žydi miškuose. Mokytoja Lina.

Šventė "Aš minu dviratuku 2017"

Gegužės 2 d. pirmokai, mokyklos kieme, važinėjosi dviratukais ir paspirtukais. Vyko šventė "Aš minu dviratuku 2017". Mokinukai demonstravo gebėjimą saugiai važiuoti dviratuku, atlikti įvairias užduotis. Šventę organizavo mokytojos Rasa D., Emilija, Rasa K., Lina.

Svečiuose gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis

1 d klasės mokinius aplankė gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis. Jis pristatė vaikams įvairius Lietuvos gamtoje gyvenančius gyvūnus, papasakojo daug nuotykių, parodė, kokia įranga fotografuoja, kokių priemonių dar reikia, norint pagauti tobulą kadrą. Taip pat fotografas pamokė, kaip reikia elgtis gamtoje. Dabar vaikai žinos, kad "gamtoje reikia būti svečiuose kaip pas prezidentę". Stengsimės šio patarimo laikytis, tuo saugodami gamtą. Ačiū M. Čepuliui už įdomią pamoką!

GRAŽIŲ ŽODŽIŲ PAŠTAS

Nuo balandžio 18d. klasėse prasideda „Gražių žodžių paštas“ kai mokiniai vieni kitiems sako pagyrimus ar palinkėjimus. Kovo 27 – balandžio 7 dienomis mokiniai kartu su mokyklos socialine pedagoge Dovile Rudeliene ir psichologe Rūta Vitiene mokėsi sakyti vieni kitiems komplimentus ir gražius žodžius. Dauguma mokinių dažnai vieni kitus pagiria, todėl jie puikiai žino, kad norint pasakyti gražų žodį kitam svarbu žiūrėti į akis ir nuoširdžiai tai sakyti. Išgirdus gražų žodį apie save, būtina ir padėkoti. Specialistės su mokiniais taip pat diskutavo apie draugišką ir nedraugišką mokinių elgesį, aptarė kaip elgtis matant nedraugišką elgesį ir kur kreiptis pagalbos.
Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą. (John Kehoe)
Parengė socialinė pedagogė D. Rudelienė