Pyragų diena

Mielieji,

tai stebuklingas rudens laikas, kai mūsų širdis apgaubė Jūsų rankomis keptų pyragų kvapas, kuriame jaučiame nuoširdžią draugystę, gilų rūpestį ir šildantį gerumą.

Sakoma, kad dalinimasis maistu suartina. Bet kai dalinamasi namuose su meile keptais, nenusakomai kvepiančiais pyragais bei turint gražų ir itin prasmingą tikslą – ištiesti pagalbos ranką vaikams, kovojantiems su onkologine liga, tai artumo ir bendrumo jausmas yra nepaprastai stiprus ir pasklinda daug plačiau, nei galime tikėtis.
Šiais metai surinkome 2200 eurų, kurie keliaus į ,,Rugutės“ fondą. Džiaugiamės kad visi kartu kuriame stebuklą, bendrystę, dalinamės meile ir atjauta. Visa suma bus įteikta ,,Rugutės“ fondo atstovams 2023-11-15, Kauno Žalgirio arenos amfiteatre.
Dėkoju visiems kepusiems, prekiavusiems, mintimis buvusiems kartu.

Nuoširdžiai
Mokyklos bendruomenės vardu